Prechod na navigáciu Hlavné menu
Považský rybár

Verejná diskusia

V prípade že chcete založiť vlastnú tému vo verejnej diskusii, napíšte do hlavičky svojho príspevku text: ,,založiť tému: názov"

Začiatok

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 3.10.2018 17:31:23

Informacie na MsO-Srz Pov Bystrica

Dobry den.Chcel by som sa opýtat prečo nedávate oznamy o zakaze rybolovu na reviroch napr.Slavojka a Pov.Tepla??.Viem ze boli preteky a ze isto na druhy den po pretekoch chytat nemozem,ale taky oznam ze od kedy do kedy je zakaz rybolovu by som uvítal.

Pridať reakciu

Fero J.


 
Reakcia na príspevokpridané 7.10.2018 20:43:22

Re: Informacie na MsO-Srz Pov Bystrica

Dobrý deň,
zákaz lovu rýb je v zmysle predpisov uvedený na tabuliach v dotknutých revíroch. Vďaka za podnet, takéto oznamy bývajú zvyčajne v časti OZNAMY-OZNAMY MsO, je pravda že toto info tam teraz nebolo, v stredu na výbore s hospodárom doriešime.

Pridať reakciu

M. Dubnička


 
Reakcia na príspevokpridané 10.10.2018 08:20:10

info

posledne info v oznamoch je z januara,to myslim hovori za vsetko.a moj prispevok zas rychlo vymaz aby nikto nevedel.pekny den.

Pridať reakciu

miro


 
Reakcia na príspevokpridané 10.10.2018 20:14:40

Oznamy

Oznamy sú aj na úvodnej stránke, každá časť menu je priebežne aktualizovaná, či preteky, zarybňovanie, brigády, fotogaléria atď.
Miro tých aktualizácii je niekoľko desiatok za rok. Viem to - lebo to robím doma po večeroch. Len tak, pre zábavu, už 14 rokov :-)
Tak ma nezabi ak sa na niečo zabudne.

Pridať reakciu

M. Dubnička


 
Reakcia na príspevokpridané 10.10.2018 14:05:28

re: Miro

Kto nechce vidiet, nevidí ....

Pridať reakciu

Milan


 
pridané 12.6.2018 10:14:43

Prístrešky pri vode

Dobrý deň, chcem od Vás odpoveď na otázku, čo v prípade, ak si nájdem pri vode voľné miesto na rybačku, ale stojí pri ňom búda, zhotovená zo starých plachiet, vnútri staré matrace a podobný bordel(naozaj to asi pri vode nemá čo robiť) a potom sa stane taká vec, že príde ku vám človek a začne vás z miesta vyhanat, lebo je to jeho miesto??? On si to vyklcoval a vy si tu len tak chytate na jeho mieste??? Môj názor je, že kto chce pri vode aj spať alebo sa schovať pred dažďom, mame predsa dáždniky, stany a neznecistujeme pritom prostredie pri vode. Prosím kompetentných aby sa k tejto veci vyjadrili a poradili, čo s takým človekom robiť, aby sme sa tam nebodaj nepobili o miesto na rybárčenie.. Ďakujem za odpoveď

Reakcia na príspevokpridané 13.6.2018 08:22:32

prístrešky

Ahoj, tieto "stavby" sú nelegálne. Budovanie prístreškov je zakázané v našom miestnom rybolovnom poriadku (okrem iného sa bude jednať aj o porušenie zákona o odpadoch, o vode, o životnom prostredí atď). Vyhradzovanie nie si miesta rieši priamo zákon o rybárstve. Bohužiaľ títo "vlastníci" sú "vlastníkmi" len do príchodu RS, je to ťažko dokázateľné (aj keď niektorí sa tým priamo chvália). Títo "rybári" ktorí vedome porušujú pravidlá by nemali dostať povolenia na rybolov, toť môj názor ktorý som prezentoval aj výboru.

Pridať reakciu

Juro Hrkota


 
pridané 4.6.2018 21:05:27

Odkaz Vladimirovi Iljičovi k jeho komentaru...

Mal by si si vyčistit oči z tých desiatich, ktorí s tebou pozerajú a aj oni, Ďalší piati už nemusia...lísttky maju už dávno u seba... a tvaria sa že už losovali,alebo ešte len budú....Ty by si uveril aj " chyŤ pusť v Leningrade"
A to čo napísal rozhodca: S tým sa z časti stotožňujem..nepochybujem o šikovnosti mnohých a ich počtoch úlovkov....len bavme sa o férovosti tak ako napísal Peter... škoda že sa tu nepredstavíte plným menom

Pridať reakciu

Anna Korenina alias plné meno


 
pridané 20.5.2018 21:36:41

Reakcia na predošlé príspevky

Slavojka super!!!!,klobuk dole pred tými, ktorí na tom mali veľký podiel.
Len bolo by dobré keby sa brigád zúčasňovalo viac ľudí a to pekné čo vzniklo sa už len naďalej zveľaďovalo.Chyba lepšia agitácia!!!
Čo sa týka pretekov verím, že predošlý príspevok o fér losovaní je pravdivý. A vôbec načo Vy delegáti na vyročnú členskú schôdzu volite kontrolnu komisiu,keď tých ktorí rozdeľujú lístky a robia losovanie nikto nekontroluje? A k zdraženému lístku 10 EUR : Platíme si miestnu povolenku a tiež účasť na preteku.To, že máme možnosť si zobrať podľa predpisu úlovok aj z preteku to máme možnosť aj po preteku v čase zahájenia.. Myslím si že 5€-7€ na pretek úplne stačí. Ostatné " guľáš ...gril,nápoje si účastnici ak chcú radi zaplatia. Väčšina odtial aj tak odchádza s napaprikovanými ústami a neviem či všetkým tak dobre ten guľáš chuti keď ho okomentujú....Organizátori....počúvajte a čítajte čo ľudia hovoria a píšu a zvážte čo robíte a pre koho ako..........

Pridať reakciu

Reakcia na predošlé príspevky


 
Reakcia na príspevokpridané 22.5.2018 23:10:15

Kontrolna komisia aby kontrolovala losovanie na pretekoch? Mam dost.
Ved tam pozerajuý desiatky ludi. Uz vymyslate kktiny soudruzi.

Pridať reakciu

Vladimir Iljič


 
pridané 20.5.2018 20:57:22

Preteky Tepla ?

Neviem načo to nazývame preteky,veď lístky po známosti na dobré miesta sú predom dané.Podľa mňa ak chceme hrať fér hru a má to vyznieť spravodlivo pre všetkých,tak losovania by sa mala zúčastniť predovšetkým kontrolná komísia, ktorá dohľadne nad regulérným losovaním /myslím tým prítomnosti všetkých lístkov v čase losovania/inak to nemá význam baviť sa o nejakej čestnosti a ešte k tomu rozdávať medaile. Zamyslite sa nad tým...?
Poznámka: O 1. mieste 2018 nepochybujem ,lebo viem že bolo vytiahnuté čestne.....ale to čo sa dialo a stále deje v zákulisi pretekov je nefér!!!!!!!!!!!!

Pridať reakciu

Peter


 
Reakcia na príspevokpridané 23.5.2018 23:20:16

...

Rozhodcoval som v PT viackrat.. 1x vitaz - tento rok, 2x som mal v sektore 2-he miesto - v polovici povodnej trojky od streky a v polovici dvojky od vahu.. teda miesta takmer nicim zaujimave (az na vitaza tento rok, ale ako pises tam nepochybujes, ani ja nie).. a predsa tam ti z bedne nachytali viac ryb ako cely zvysok sektora.. je to v mieste ci v rukach?

Pridať reakciu

juro


 
Položky 1-5 z 32

dnes je: 17.11.2018

meniny má: Klaudia

podrobný kalendár


webygroup


275536

Úvodná stránka