Prechod na navigáciu Hlavné menu
Považský rybár

Memoriál Jozefa Krónera 2015

MsO SRZ Považská Bystrica v spolupráci s odborom ŠČ pri RADE SRZ Žilina usporiada
dňa 2.5.2015 pohárový pretek

XVI. ročník memoriálu Jozefa Kronera

Organizačný výbor preteku:
Riaditeľ pretekov:             Mgr.Milan Dubnička
Čestný riaditeľ pretekov:  PhDr. Jozef Leikert
Garant preteku:                Michal Leibitzer
Hlavný rozhodca:             Milan Bajzík
Bodovacia komisia:           Vladimír Haradzin
Technický vedúci:            Ján Pauer
Poriadková služba:           Jozef Haviar

Ceny pre najlepších: RADA SRZ Žilina, Nadácia Jozefa Krónera, MsO SRZ Považská Bystrica

Pretekárske trate pozostávajú z dvoch sektorov A sektor –rieka, B sektor – jazero, pričom v každom sektore sú vyznačené štartovné  miesta rovnajúce sa 1/4 počtu štartujúcich (napr. počet štartujúcich je 80 potom na jazere (sektor B) bude vyznačených 20 lovných miest a na rieke (sektor A) 20 lovných miest, pričom platí:

- pretekári loviaci na rieke - A sektor poobede lovia na jazere - sektor B doobeda na jazere poobede na rieke naopak,
- pretekári loviaci na rieke v 1.preteku doobeda lovia na jazere v 3.preteku ako druhí,
- pretekári loviaci na rieke v 2.preteku doobeda lovia na jazere v 3.preteku ako prví,
- pretekári loviaci na jazere v 1. preteku doobeda ako prví lovia na rieke v 4.preteku,
- pretekári loviaci na jazere v 2. preteku doobeda ako druhí lovia na rieke v 3.preteku,

Premiestnenie rozhodcov loviacich v sektore A – rieka z 1. a 3. preteku, ktorí budú pretekať v 2. a 4. preteku a rozhodovali na posledných dvoch pretekárskych úsekoch (pretekárske úseky s najvyššími poradovými číslami) zabezpečí usporiadateľ súťaže.

Pre jazero platí:
- každý zo štyroch pretekov 1. a 2.pretek doobeda a 3. a 4.pretek poobede sa skladá z dvoch 50 minútových kôl (celkom osem kôl) s prestávkou medzi kolami 10 minút.

- každý pretekár na jazere absolvuje dve kolá ako pretekár a dve kolá ako osobný rozhodca. Posun pre jazero 5,10,15 miest

1. a 2. pretek doobeda
- v 1.preteku 1.kole loví pretekár na mieste, ktoré si vylosoval,
- v 1.preteku 1.kole rozhoduje pretekár na mieste, ktoré si vylosoval,
- rozhodca z 1.preteku v 1.kole loví v 1.preteku v 2.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2, posun stanovený v propozíciách preteku.
- lovec z 1.preteku 1.kola ostáva rozhodovať v 1.preteku 2.kolo na mieste kde lovil
- rozhodca z 1.preteku v 2.kole loví v 2.preteku v 1.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2, posun stanovený v propozíciách preteku.
- lovec v 2.preteku 1.kola ostáva rozhodovať v 2.preteku 2.kolo na mieste kde lovil
- rozhodca z 2.preteku v 1.kole loví v 2.preteku v 2.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2 posun stanovený v propozíciách preteku.

3. a 4. pretek poobede
- v 3.preteku 1.kole loví pretekár na mieste, ktoré si vylosoval,
- v 3.preteku 1.kole rozhoduje pretekár na mieste, ktoré si vylosoval,
- rozhodca z 3.preteku v 1.kole loví v 3.preteku v 2.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2, posun stanovený v propozíciách preteku.
- lovec z 3.preteku 1.kola ostáva rozhodovať v 3.preteku 2.kolo na mieste kde lovil
- rozhodca z 3.preteku v 2.kole loví v 4.preteku v 1.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2, posun stanovený v propozíciách preteku.
- lovec zo 4.preteku 1.kola ostáva rozhodovať v 4.preteku 2.kolo na mieste kde lovil
- rozhodca z 4.preteku v 1.kole loví v 4.preteku v 2.kole a to na pretekárskom úseku na ktorom rozhodoval + 2, posun stanovený v propozíciách preteku.

Časový rozvrh pretekov:
Sobota 2.5.2015
Časový program JAZERO(B)-RIEKA(A)                       RIEKA(A)-JAZERO(B)

5,45 hod Slávnostné otvorenie pretekov. Organizačné pokyny

07,00-07,30 hod Príprava                                                07,00-07,30 hod Príprava
07,30-08,20 hod 1.pretek 1.kolo – sektor B                     07,30-09,30 hod 1.pretek – sektor A
08,20-08,30 hod Výmena pretekárov                              09,30-10,15 hod Výmena pretekárov
08,30-09,20 hod 1.pretek 2.kolo – sektor B                     10,15-12,15 hod 2.pretek – sektor A
09,20-09,30 hod Výmena pretekárov
09,30-10,20 hod 2.pretek 1.kolo – sektor B
10,20-10,30 hod Výmena pretekárov
10,30-11,20 hod 2.pretek 2.kolo – sektor B

Časový program JAZERO-RIEKA                               RIEKA-JAZERO

11,20-13,00 hod Obed. Prestávka                                 12,15-13,30 hod Obed. prestávka
13,00-13,30 hod Príprava                                              13,30-14,00 hod Príprava na pretek
13,30-15,30 hod 3.pretek – sektor A                             14,00-14,50 hod 3.pretek 1.kolo–sektor B
15,30-16,15 hod Výmena pretekárov                            14,50-15,00 hod Výmena pretekárov
16,15-18,15 hod 4.pretek – sektor A                             15,00-15,50 hod 3.pretek 2.kolo–sektor B
                                                                                       15,50-16,00 hod Výmena pretekárov
                                                                                       16,00-16,50 hod 4.pretek 1.kolo–sektor B
                                                                                       16,50-17,00 hod Výmena pretekárov
                                                                                       17,00-17,50 hod 4.pretek 2.kolo–sektor B

Technické parametre tratí a organizačné pokyny:

Maximálny počet pretekárov : 100
Rieka:
Minimálna dĺžka pretekárkeho úseku : 150m
Šírka toku : 15 - 25m
Hĺbka toku : 0,2 - 1,5m
Dno štrkové, brehový porast

Vyskytujúce sa druhy rýb: - všetky druhy jalcov,  pstruh potočný, pstruh dúhový,  lipeň tymiánový,  hlavátka podunajská, sprievodné nebodované druhy rýb (podustva, nosáľ, mrena, ostriež, šťuka, atď.).

Jazero:
Minimálna dĺžka pretekárkeho úseku : 6m
Bez brehového porastu
Vyskytujúce sa druhy rýb: - pstruh dúhový, všetky druhy jalcov,šťuka, sprievodné nebodované druhy rýb (kapor, úhor, ostriež,)
Rotácia na jazere - 5,10,15- miest vypisaná na bodovacom listku

Súťaží sa v zmysle platných pravidiel pre LRU-mucha.
Každý pretekár preteká na vlastné nebezpečenstvo

Tréning:
Tréning možný iba na rieke Váh nad letiskom pre modelárov do 25 .4.2015 do 07,30 hod. Na jazere je tréning zakázaný.

Platobné dispozície a informácie o ubytovaní:
Štartovné je 10 eur.
Štartovné je potrebné zaslať šekom s uvedením mien štartujúcich do 25.4.2015 na adresu:
MO SRZ Pov. Bystrica, ul. Komenského 107/3, 017 01 Považská Bystrica

Ubytovanie pretekárov je individuálne - napr. Hotel Garni 42/4325933
Občerstvenie počas pretekov je zabezpečené, na vlastné náklady.
Informácie o preteku podá:  Milan Bajzík tel.: 0903 809810


Výsledné poradie


 
Por.MenoDružstvoPretek 1 a 2Poč.BodyPor.Pretek 3 a 4Poč.BodyPor.Suma por.BodyPočet rýbMax ryba
1Adam TomašCZ1 B251962014 A84700122432033435
2Dubravka MartinPX2 B9818023 A2152024970011420
3Erischer BraňoPie1 A2108034 B647601458408379
4Brziak DušanS.N.Ves2 A2138043 B645001558808380
5Pauer JánPX1 A6376014 B216004553608368
6Adam FrantišekCZ1 B13994024 A31620461156016392
7Poliak MartinS. N. Ves2 B7556053 A3208016764010391
8Donoval MartinBB1 A158044 B541802647606381
9Bachleda MartinDK1 B12948054 A52940271242017400
10Muráň MarianMT2 B7562043 A212003768209384
11Babiak FeroPod.1 B12986034 A21100581096014414
12Kodaj LudoPu2 B11838013 A158078896012355
13Mrišo MilošPX2 B9712033 A2108058820011398
14Nemčík ZdenoS.N.Ves2 A162053 B429403835605346
15Leibicer MichalZA2 A162063 B3252041031404405
16Peter LuboMT1 A3208024 B186081029404385
17Teluch RomanDK2 A4248033 B2148081139606325
18Lukašik IgorLM1 B8620094 A42840312904012393
19Šveda KristianBar1 B12942074 A210607141048014391
20Audič LeoBB2 B32720103 A2112041438405403
21Piška RoboPu2 A158073 B2152071421003355
22Kundis ĽudoSpis. Bela2 A6390013 B00141539006382
23Slamka TomašPX2 A5314023 B00141631405315
24Devečka RastoLM2 A00143 B4308021630804355
25Vecel Vlado st.PX1 A00144 B2170031717002371
26Sevald MarcelST1 B12970044 A001418970012391
27Masiar MarekDK1 B75580104 A2106081866409412
28Briestenský JaroST2 B1900123 A166061815602400
29Gavač JuroST2 A156083 B1680101812402290
30Toman JozefST2 A00143 B2168051916802390
31Skladany MiroBB1 A00144 B2156051915602358
32Michalko JánHE1 A154054 B0014195401217
33Gavač IvanST1 B12944064 A001420944012392
34Ferjančík TiborDK2 B6486063 A00142048606455
35Dauda JozefDK1 B21720144 A2108062028004392
36Rutrich ErikHE2 A00143 B2168062016802371
37Skyslak AdoHE1 A00144 B2152062015202360
38Vecel Vlado ml.PX1 A152064 B0014205201201
39Šumský TonoDK1 B75380114 A1540102159208361
40Hromek VladoPX2 B7466073 A00142146607370
41Krajčovič VladoST1 B43100124 A170092138005385
42Marták PeterPX1 A00144 B2142072114202322
43Mrlian MarcelPod.1 B11886084 A001422886011415
44Babiak PeterPod.2 B5382083 A00142238205370
45Búc VladoBA2 B4318093 A00142331804390
46Mlynarčik ŠtefanSpis. Bela2 A00143 B2146092314602340
47Oliva RostislavCZ1 A00144 B17009237001296
48Smadiš JánPX2 B21620113 A00142516202391
49Sitar VladoMT1 B43020134 A00142730204365

2.5.2015 - Memoríal Jozefa Kronera

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

dnes je: 26.4.2018

meniny má: Jaroslava

podrobný kalendár



webygroup


196326

Úvodná stránka