Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Považský rybár

MsO SRZ Pov Bystrica

Oznamy MsO SRZ

Žrebovanie lovných miest na Jarných rybárskych pretekoch na VN Pov. TepláVytlačiť
 


Vážení športoví rybári,

   spôsob rozdeľovania lovných miest na rybárskych pretekoch na VN Považská Teplá prešiel rokmi svojim vývojom, kde pôvodný systém predaja lovných miest ,,kto prv príde, ten skôr berie rohy" resp. ,,kto lepšie pozná predavača ten..." nahradilo žrebovanie z dvoch variant číslovania brehov. Nakoľko sa naši pretekári dokázali vysporiadať aj s týmto systémom a sedia nakoniec tam kde chcú, rozhodli sme sa vyskúšať tradičný spôsob žrebovania lovných miest pred pretekom. Nakoľko ale existujú viaceré požiadavky skupín pretekárov, že chcú sedieť pri sebe, rozhodli sme sa tento systém prispôsobiť tejto požiadavke. Zároveň sme zrušili striedanie lovných miest a prestávku a pretek bol skrátený na päť hodín trvania.

   Lovné miesta sú rozdelené do päťmiestnych sektorov, pričom sa žrebuje umiestnenie sektoru (nie jednotlivého lovného miesta). Skupina pretekárov si teda kúpi miesta v rámci sektora (t.j. max. päť ľudí môže sedieť vedľa seba). Jednotlivec si vyberie miesto v ktoromkoľvek sektore, kde je voľné miesto.

   V deň konania pretekov sa ráno o 5,00 začína žrebovanie. Prvý kto príde z daného sektoru vyžrebuje jeho umiestnenie. Toto je následne napísané
na tabuľu, aby si každý kto príde neskôr mohol nájsť svoje miesto.

   Tento systém predaja a žrebovania bude podrobený skúške na pretekoch dňa 10. mája v Považskej Teplej. Dúfajme, že úspešne. Zároveň žiadame rybárov, aby nás informovali o prípadných problémoch, ktoré postrehli a aby boli pri žrebovaní trpezliví a tolerantní.
 

Mgr. Milan Dubnička, podpredseda MsO
28.4.2015

 


 
 
Položky 26-26 z 26

dnes je: 12.12.2018

meniny má: Otília

podrobný kalendár


webygroup


280038

Úvodná stránka